BİZİ TAKİP ET!

OTURARAK VOLEYBOL SÜPERLİG 1.ETAP MÜSABAKALARI BAŞLADI

FEDERASYONUMUZ OTURARAK VOLEYBOL SÜPERLİG 1.ETAP MÜSABAKALARI DİYARBAKIR SEYRANTEPE SPOR SALONUNDA YAPILAN AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI. TÖRENE DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ SPOR DAİRESİ BAŞKANI MEHMET KESEN, GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPORİL MÜDÜRÜ MEHMET DEMİR, FEDERASYONUMUZ OTURARARAK VOLEYBOL KOORDİNATÖRÜ YUSUF KENAN KÖK, MHK BAŞKANI ÖMER ÜNAL, TEKNİK KURUL ÜYESİ SEDA ACAR, EĞİTİM KURULU ÜYESİ ADEM ÇELİK,DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ BAŞKANI NİZAMETTİN KARAÇAM , SINIFLANDIRMA GÖREVİNİ YAPAN  FİZYOTERAPİST EBRU CEYLAN İLE KULÜPLERİMİZİN DEĞERLİ İDARECİ VE ANTRENÖRLERİ İLE GÜZİDE SPORCULARI İŞTİRAK ETMİŞTİR. KATILANKULÜPLERİMİZ. A GRUBU B GRUBU 1 ZONGULDAK ALAPLI ANADOLU 1 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ BLD 2 KARABÜK GENÇLİK HİZMETLERİ 2 DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENG 3 SAMSUN EKSPRES GENÇLİK 3 KARAMAN GENÇLİK HİZMETLERİ 4 MUĞLA FETHİYE GENÇLİK HİZ. 4 ANKARA OSTİM SPOR 5- GAZİANTEP BEDENSEL ENGELLİLER 5 KONYA ŞİRİN GENÇ. SP . KLB TÜM DESTEK VEREN VE HİZMET VERENLERE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P