BİZİ TAKİP ET!

OTURARAK VOLEYBOL ULUSLARARASI TURNUVA

ULUSLARARASI BOSNA HERSEK TURNUVASI

27-29 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE BOSNA HERSEK’İN SAREYOVA ŞEHRİNDE YAPILAN ULUSLARARASI OTURARAK VOLEYBOL TURNUVASI SONUÇLANDI

XV ULUSLARARASI SARAJEVO OPEN TURNUVASI
TURNUVAYA KATILAN TAKIMLAR, GRUPLAR VE SONUÇLARI
-Brezilya milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Almanya milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Rusya milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Mısır milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Hırvatistan Milli takımı
-Türkiye milli takımı
-Oki Fantomi-Bosna Hersek (Kulüp takımı)
-Bayer 04 –Almanya (Almanya B milli takımı)
-Hrabri-Hırvatistan (Kulüp takımı)
-Nyiregyhazi-Macaristan (Kulüp takımı) takımları katılmıştır.
A GRUBU B GRUBU
-MISIR -OKİ FANTOMİ
-BREZİLYA -RUSYA
-ALMANYA -TÜRKİYE
-NYİREGYHAZİ -BAYER 04
-HIRVATİSTAN -HRABRİ
Fikstür yukarıda şekilde belirlenmiş olup grup maçları sonucuna göre grup 1 ve 2 leri diğer grubun 1 ve 2.si ile çapraz oynayarak final grubu, diğer takımlarda gruplarındaki sıralamalarına göre oynayarak genel sıralama belirlenmiştir.

Oynanan maç sonuçlarına göre;
1-OKİ FANTOMİ
2-Rusya
3-Almanya
4-Mısır
5-Brezilya
6-Bayer 04
7-Hırvatistan
8-Nyiregyhazi
9-TÜRKİYE
10-Hrabri şeklinde sonuçlanmıştır.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P