BİZİ TAKİP ET!

Oturarak Voleybolda 1. Lig 2. Etap karşılaşmaları yarın Fethiye’de başlayacak

2018-2019 Sezonu Oturarak Voleybol 1. Lig 2. Etap karşılaşmaları yarın Fethiye’de başlayacak. 

İki grup ve final etabı olmak üzere 3 aşamalı lig usulüne göre oynanan müsabakaların 2. etabında 3’er gruptan oluşan toplam 9 takım yer alacak. Etaplar sonunda gruplarında ilk iki sırayı alan kulüpler finale yükselecek. 

Bolu’da oynanan ilk etap maçları sonunda Konya Engelliler Spor Kulübü, Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü, Konya Şirin Gençlik Spor Kulübü gruplarını lider olarak tamamlarken Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü, Ceyhan Gençlik Spor Kulübü ve Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ise ikinci sıraada bitirmişti. 

5 Mayıs Pazar günü sona erecek 2. etapta gruplar şöyle:
 

A Grubu
Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü
Konya Engelliler Spor Kulübü
Kuzey Yıldızı Spor Kulübü
Gaziantep Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
B Grubu
Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü
Ceyhan Gençlik Spor Kulübü
C Grubu
Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Konya Şirin Gençlik Spor Kulübü
Karaman Ayrancı Gençlik Spor Kulübü

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P