BİZİ TAKİP ET!

OTURARARAK VOLEYBOL 2. LİG 2. ETAP MÜSABAKALARI HAKEM GÖREVLERİ

AÇIKLAMALAR


ÖNEMLİ AÇIKLAMA;
MÜSABAKALARLA İLGİLİ ÖDEMELER BÜTÇE SIKINTISI NEDENİYLE MERKEZ ÖDEME ŞEKLİNDE YAPILABİLECEĞİNDEN, KATILIMCILARIMIZIN MÜSABAKALARA GELİRKEN MADDİ YÖNDEN HAZIRLIKLI GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU
2016-2017 SEZONU OTURARAK VOLEYBOL
2. LİG 2.ETAP MÜSABAKALARI HAKEM GÖREVLERİ

YER : Nizip / Gaziantep
TARİH : 17- 18 -19 Mart 2017 (Cuma-Cumartesi-Pazar)
SALON : Gençlik Hizmeteri İl Müdürlüğü Spor Salonu
HAKEM SEMİNERİ VE SINAV : 17 Mart 2017 Cuma 11.00 – 13.00 SINAV 13.30
SEMİNERE KATILMAK ZORUNLUDUR.

GÖZLEMCİLER :
1 – Ömer ÜNAL (Ankara)
2 – Kazım BURUM (Sakarya)

GÖREVLİ HAKEMLER:
1- Deniz DEMİRASLAN (Ankara)
2- Serpil AKÇAY (Ankara)
3 – Pınar AÇIKGÖZ (Antalya)
4-  Serkan AKTAŞ (Diyarbakır)
5- Mahmut KARACA (Diyarbakır)
6- S. Feryal ERTÜRK (Malatya)
7- Zeki GÖK (Zonguldak)
8- Serkan KAPLAN (Ankara)
9-Merve ÖZKAN (Konya)
10- İsrafil KUŞÇU (Malatya)

ÖNEMLİ NOTLAR
1) Görevlendirilen hakemler 8 Mart 2017 saat 12.00’ye kadar göreve gelip gelmeyeceklerini MHK üyesi Sayın Kazım Burum’a mesaj, whatsApp veya elektronik posta ile bildireceklerdir. Belirtilen tarih ve saate kadar cevap göndermeyen hakemin, turnuvaya katılamayacağı değerlendirilecek ve görevi iptal edilecektir. (Lütfen telefonla aramayınız, mail atınız)

2) Görevlendirilen hakemler turnuva öncesinde yapılacak seminer sonunda yazılı sınava tabi tutulacaklar (daha önce Karabük’te sınava girmeyen hakemler) ve sınavdaki başarıları ve maçlarda gösterecekleri performansa göre bu ve bundan sonraki etaplarda alacakları görevler değerlendirilecektir.

3) Görevlendirilen hakemler konaklama ve yemek giderlerini kendileri karşılayacaklardır.
BU KAPSAMDA, GÖREVLİ HAKEMLERİN SINAVA HAZIRLIKLI GELMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P