BİZİ TAKİP ET!

PARA ATLETİZM ŞAMPİYONASI BUGÜN BAŞLIYOR

20-26 Ağustos günleri arasında düzenlenecek olan Para Atletizm Avrupa Şampiyonası bugün başlayacak. Şampiyona, Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek. Atletizm Milli Takımımız, 15’i Milli sporcu olmak üzere 21 kişilik kafile ile Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

Milli atletlerimizin Avrupa Şampiyonası’ndaki yarış takvimi şöyle:

20-26 Ağustos Para Atletizm Avrupa Şampiyonası
Berlin/ALMANYA

20 Ağustos Pazartesi

TSİ 18:35 / Hakan Ayyıldız – Erkekler F41 kategorisi Gülle Atma Final

21 Ağustos Salı

TSİ 20:08 / Zübeyde Süpürgeci – T54 kategorisi kadınlar 200 m Final

TSİ 12.26 / Kerim Elyaz – Erkekler 100m eleme yarışları
Final TSİ 19.13

22 Ağustos Çarşamba

TSİ 19:32 / Hamza Doğan – Erkekler F46 kategorisi Gülle Atma Final

TSİ 20:53 / Hamide Doğangün – Kadınlar T54 kategorisi 1500m Final

23 Ağustos Perşembe

TSİ 11:00 / Musa Davulcu – Erkekler F57 kategorisi Cirit Atma Final

TSİ 11:22 / Nur Ahmet Akal – Erkekler T47 kategorisi 200 m Yarı Final

TSİ 11:57 / Gökhan Akın ve Abdullah Ilgaz Erkekler – T47 kategorisi Yüksek Atlama Final

TSİ 20.03 /Tarık Taha Buyrukoğlu – Erkekler T64 kategorisi Yüksek Atlama Final

TSİ 20:05 / Nurşah Usta, Zeynep Acet, Hamide Kurt – T53 kategorisi Kadınlar 400 m Final

TSİ 20:11 / Nur Ahmet Akal – Erkekler T47 kategorisi 200m Final

TSİ 20:38 / Zübeyde Süpürgeci – Kadınlar T54 kategorisi 400 m Final

24 Ağustos Cuma

TSİ 12:05 / Esra Genç – Kadınlar T47 kategorisi Uzun atlama Final

TSİ 19:09 / Esra Genç – Kadınlar T47 kategorisi 100 m Final

TSİ 20:13 / Nur Ahmet Akal – Erkekler T47 kategorisi 400 m Final

TSİ 20:22 / Hamza Doğan – Erkekler F46 kategorisi Cirit Atma Final

25 Ağustos Cumartesi

TSİ 16:35 / Zübeyde Süpürgeci – Kadınlar T54 kategorisi 100m Final

26 Ağustos Pazar

TSİ 15:28 / Hakan Ayyıldız – Erkekler F41 kategorisi Cirit Atma Final

TSİ 15:30 / Rabia Cirit – Kadınlar F41 kategorisi Disk Atma Final

TSİ 16:16 / Nurullah Kart – Erkekler T63 kategorisi 100m Final

TSİ 16:22 / Hamide Doğangün ve Zübeyde Süpürgeci – Kadınlar T54 kategorisi 800m Final

TSİ 17:29 / Kerim Elyaz – Erkekler T47 kategorisi Uzun Atlama Final

TSİ 18:09 Nurşah Usta, Hamide Kurt, Zeynep Acet – Kadınlar T53 kategorisi 100m Final


Milli sporcularımıza başarılar dileriz. 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P