BİZİ TAKİP ET!

PARA BADMINTON AVRUPA ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

2018 Para Badminton Avrupa Şampiyonası, Dünya Badminton Federasyonu (BWF) tarafından 31 Ekim-4 Kasım tarihlerinde Fransa’nın Rodez kentinde gerçekleştirilecek. 8 Milli sporcumuzun madalya için mücadele edeceği şampiyonaya Badminton Milli Takımımız, 13 kişilik kadro ile katım gösterecek. 

Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Milli Takımımızın teknik ve idari kadrosu ile oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Teknik ve İdari Kadro 
Kafile Başkanı:
Abdülkadir Gözegir 
Antrenörler:
1- Ahmet Bozdam
2- Celalettin Kanber
3- Hava Altındağ
Fizyoterapist: Hakan Özkan

Sporcu Kadrosu 
1-
Avni Kertmen (WH1 kategorisi)
2-
Emine Seçkin (WH2 kategorisi)
3-
Narin Uluç (WH2 kategorisi)
4-
İlker Tuzcu (SU5 kategorisi)
5-
Burak May (SU5 kategorisi)
6-
Zehra Bağlar (SU5 kategorisi)
7-
Sedat Tümkaya (SL4 kategorisi)
8-
Mustafa Tuğra Nur (SL3 kategorisi)

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P