BİZİ TAKİP ET!

Para Halter Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası

Bedensel Engelliler Para Halter Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası 19-20 Mart 2022 tarihleri arasında Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Kocaeli Belediyesi iş birliği ile düzenlendi. Organizasyona 22 Kulüpten yaklaşık 50 sporcu katıldı. TBESF Başkanı Muaz Ergezen şampiyonayı yakından takip etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığından Olimpik ve Paralimpik Sporcu Havuzu Takibi Şube Müdürü Nejmi Ünver, havuz sporcularını izlemek için şampiyonayı takip edenler arasında yer aldı. Ayrıca Kocaeli Kağıtspor Genel Sekreteri ve Türkiye bedensel Engelliler Spor Kulübü Halter Branş sorumlusu Bekir Köksal, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Şemsettin Yıldırım ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Barış Çoban da organizasyonu takip etti.

Türkiye Rekoru Kırıldı!
Etkinlikte Haydar Ayar 126 kiloluk kaldırışıyla en iyi dereceyi elde etti. Sporcu 49 kiloda 126 kiloluk kaldırışıyla Gençler kategorisinde en iyi dereceyi elde etti ve Türkiye rekorunu eline geçirdi.

Muaz Ergezen: ”Haltercilerimiz ilk defa Türkiye’de Avrupa standartlarında mücadele edebildiklerini ve bu durumdan çok mutlu olduklarını belirttiler.
Yapılan değişiklikler, yapılan müdahaleler, insanı, sporcuyu merkeze alan yeni yönetimimizin ortaya çıkardığı sonuçlardır. Türkiye’ye diyoruz ki bizi izlemeye devam edin daha nice başarıları ülkemize armağan edeceğiz.

Bedensel Engelliler Para Halter Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası sonuçları indirilebilir içerik olarak sunulmuştur.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P