BİZİ TAKİP ET!

Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı(GÜNCEL)

Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 22-24 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara’da Mamak İlçesi Başak Gençlik Spor Salonun’da yapılacaktır.

GENEL KONULAR:
1- Yarışmalar 22-24 Haziran 2022 tarihlerinde Ankara’nın Ankara’da Mamak İlçesi Başak Gençlik Spor Salonun’da yapılacaktır.

2-Klasifikasyon, yarışmaların yapılacağı salonda 22 Haziran 2022 tarihinde, 10:00-16:00 saatleri arasında yapılacaktır. İlk defa sınıflandırma yapılacak olan sporcuların Engelini belirten rapor ile var ise (Hastane Ameliyat Raporu, görüntüleme raporlarının) yanında olması gerekmektedir. Sınıflandırma yapılacak yeni sporcuların katılım formunda bildirilmesi gerekmektedir. Daha önce sınıflandırma yapılmış sporcuların sınıflandırma belgelerinin yanlarında bulundurması zorunludur.

3- Yarışmaların Kura Çekimi 23 Haziran saat 08:00’da Spor Salonundaki toplantı odasında çekilecektir.

4-Yarışmalar 23 Haziran saat 09.00’da başlayacaktır. Yarışmalar ayakta ve tekerlekli sandalyede olmak üzere devam edecektir.

5- Yarışmaya Bedensel Engelli sporcu Lisanslarını 2021-2022 vizesini yaptırmış sporcular katılacak diğer lisanslı sporcular yarışmada kesinlikle yarıştırılmayacak ve yollukları ödenmeyecektir.

6- Yarışmalar Ferdi, double ve miks yarışmalar şeklinde yapılacaktır.

7- Yarışmalar kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.

8- Yarışma kıyafetleri kısa kollu forma, şort veya etek, çorap ve spor ayakkabılarından olacaktır. (Alt eşofmanla oynamaya müsaade edilebilir.)

9- Raketlerin lastik kaplamaları ITTF onaylı olacaktır.

10- Yarışmaya katılacak takım ve oyuncular listelerini İl Müdürlüklerinden onaylanmış bir şekilde 17 Haziran 2022 tarihi saat 17:00’a kadar
Federasyonumuza bildirmek zorundadırlar. Onaylı listeleri olmayan sporculara dereceye girmeleri halinde ödeme yapılamayacaktır.

11- Yarışmalar sonucu dereceye giren ilk 5 sporcu ile kulübünün 1 idareci veya 1 antrenör ile 1 refakatçisine (sadece 1-4 clas sporcuların refakatçilerine ödeme yapılabilecektir.) yol ücretleri ve günlük yevmiyeleri bildirilen İban numaralarına Federasyonumuzca merkezden ödenecektir.
İlk 5’ e giremeyen sporcuların yol ücreti ve yevmiyeleri federasyonumuzca ödenmeyecek olup kendi İl Müdürlükleri bütçe imkanları doğrultusunda karşılanabilir.

12- Federasyonumuzca yarışmalarda ilk 3 dereceye giren sporculara Madalya verilecektir.

13- Yarışmaya katılacak bütün sporcular, idareci ve antrenörler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne müracaat ederek İl Müdürlükleri tarafından onaylanmış katılım formu ve kafile listesini(Formlara ulaşmak için tıklayınız) 17 Haziran 2022 tarihi mesai bitimine kadar federasyonumuz 0312 311 68 52 faksına veya busra-aydinoglu@hotmail.com maile ulaştırılması gerekmektedir. Bu tarihten itibaren yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

İletişim: Tarkan Evci
Teknik Kurul Başkanı
0532 137 06 06
TBESF Atletizm Branş Sorumlusu Büşra Nur Aydoğdu
0535 922 87 93

Müsabaka Katılım Formu İndirilebilir içerik olarak sunulmuştur.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P