BİZİ TAKİP ET!

Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası Başlıyor

Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası Başlıyor

Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası 31 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında 26 ülkeden 106 sporcunun katılımları ile İtalya’nın Roma kentinde düzenlenecektir.

Ay Yıldızlılar müsabakalarına 25 hektarlık yeşil alanı bulunan "Giulio Onesti" Fields okçuluk merkezinde çıkacak.

Ev sahibi İtalya’nın ardından Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Para Okçuluk Milli Takımı 15 sporcu ile organizasyona en fazla sporcu ile katılan ikinci ülke olarak dikkat çekiyor.

2024 Paris Paralimpik Oyunları Kapsamında kota puanlarımızı doğrudan etkileyen turnuva boyunca birçok paralimpik şampiyonla karşılaşacak okçularımız İstanbul Mete Gazoz Okçuluk Tesislerinde ki hazırlık kampının ardından 30 Temmuz’da Roma’da olacak.

Kafilemiz:

Kafile Başkanı

Muaz Ergezen

İdareci

Ali İhsan Öz

Antrenörler

Mehmet Oruç, Ebru Şengül Ar, Demir Elmaağaçlı

Psikolog

Rabia Nur Karaoğlu

Fizyoterapist

Aynur Demirel

Sağlık Görevlisi

Halise Şengül

Refakatçiler

Şükrü Cüre ve Melek Şahin

Sporcular

Sadık Savaş, Yavuz Papağan, Cemil Yılmazlı, Merve Nur Eroğlu, Yağmur Şengül, Erdoğan Aygan, Bülent Korkmaz, Murat Turan, Öznur Cüre, Sevgi Yorulmaz, Nil Mısır, Fatma Danabaş, Bahattin Hekimoğlu, Yiğit Caner Aydın ve Nihat Türkmenoğlu

Müsabaka Programı

31 Temmuz

Antrenman Atışları ve Sınıflandırmalar

1 Ağustos

Resmi Antrenman Atışları , Ekipman Kontrolü ,Takım yöneticisi toplantısı ve Açılış töreni

2 Ağustos

Eleme Turları

1. Oturum W1M – W1W -CMO

2. Oturum RMO – RWO -CWO

3 Ağustos

Takım Eliminasyonu

(Çift ve karma takımlar)

4 Ağustos

Bireysel Elemeler (1/16, 1/8, 1/4, 1/2)

(Tüm Kategoriler)

Eleme Turları Görme Engelliler

5 Ağustos

Takım Finalleri

(Tüm Kategoriler)

Ödül Törenleri

6 Ağustos

Bireysel Finaller

(Tüm Kategoriler)

ÖDÜL TÖRENLERİ (Compound, Recurve)

KAPANIŞ TÖRENİ

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P