BİZİ TAKİP ET!

Para Okçuluk Milli Takımı Avrupa Şampiyonası Hazırlık Kampı

Para Okçular 2-8 Ağustos tarihinde İtalya Roma’da düzenlencek olan Para Okçuluk Avrupa Şampiyonasından önce son hazırlık kampını İstanbul Mete Gazoz Spor Tesislerinde gerçekteştiriyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Para Okçuluk Milli Takım kafilesi ise şu şekildedir:
Milli Takım Baş Antrenörü-Mehmet Oruç

Milli Takım Antrenörleri-Ebru Ar Şengül ve Demir Elmaağaçlı
Spor Psikoloğu-Rabia Nur Karaoğlu
Fizyoterapist- Aynur Demirel
Sağlık Görevlisi- Halise Şengül
Sporcular- Sadık Savaş, Yavuz Papağan, Cemil Yılmazlı, Merve Nur Eroğlu, Yağmur Şengül, Erdoğan Aygan, Bülent Korkmaz, Murat Turan, Öznur Cüre, Sevgi Yorulmaz, Nil Mısır, Fatma Danabaş, Bahattin Hekimoğlu, Yiğit Caner Aydın ve Nihat Türkmenoğlu

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P