BİZİ TAKİP ET!

Para Trap Federasyon Kupası

Para Trap Federasyon Kupası 19- 21 Eylül tarhileri arasında Sakarya Atış Poligonunlarında düzenlecektir. 

MÜSABAKA GENELGESİ:

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programı gereği ‘’Para Trap Federasyon Kupası’’ 19-21 Eylül 2022 tarihleri arasında SAKARYA Atış Poligonlarında yapılacaktır.

1 – Yarışma; lisanslı bütün sporculara açık olarak yapılacaktır.

2 – Yarışmaya katılacak tüm sporcuların sınıflandırmaları fizyoterapistler tarafından yarışma esnasında 1inci gün yapılacak olup, sınıflandırması yapılmayan sporcular yarışmaya alınmayacaktır. Sporcuların sınıflandırmalarının doğru olarak yapılabilmesi için sağlık raporlarının (epikriz) birer fotokopilerinin sınıflandırma sırasında ibraz edilmesi gerekmektedir.

3 – Yurt dışı baraj puanı 125 atış üzerinden,
a) – Ampute sporcular için 90 vuruş.
b) – Tekerlekli sandalyeli sporcular için 80 vuruş.

4 – Yarışmada Federasyonca ilk altı sporcuya, antrenörlere ve refakatçılara harcırah ödenecektir.

5 – Yarışmalar Uluslararası Atış Sporları Federasyonu (ISSF/WSPS) ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun belirlediği esaslara göre yapılacaktır.

6 – Yarışma programında belirtilen gün ve saatte yapılacak olan teknik toplantıya ilgililer (Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tasdikli) idareci, antrenör, sporcu ve refakatçıların isimleri yazılı katılım belgelerinin aslı ve sporcuların 2021 – 2022 yılı vizeli lisansları ve kimlik belgeleri ile gelmek zorundadırlar. Katılım yazılarında sporcuların branş ve kategorileri açıkça belirtilecektir.

7 – Sporculara refakat edecek kişiler kesinlikle spor kıyafetli olmalıdırlar. Refakatçiler atış hattında bulundukları süre içinde sporcularıyla konuşamazlar, onlara yarışlarla ilgili taktik ve teknik bilgi veremezler. Görevleri, sporcularını en kısa sürede yarışa hazırlayıp yarış bitiminde hakem onayı ile stand dışına çıkarmaktır.

8 – Müsabakalarda final atışları yapılmayacak olup, seçmeler sıralama atışları üzerinden olacaktır.

9 – Genelgede yer almayan hususlarda karar verme yetkisi müsabakada görevli olan Federasyonumuzun Atıcılık Teknik Kurulu’na aittir.

10 – Kulüp veya bölgelerin yarışmaya katılacak idareci ve sporcu miktarı ile sporcuların branşlarını belirten il müdürlüğü onaylı yazıları ile katılacak olan sporcuların sağlık raporlarının en geç 15 Eylül 2022 günü saat 17.00’a kadar Federasyonumuz 0312 311 6852 nolu faksına bildirmeleri gerekmektedir.

MÜSABAKA PROGRAMI

1. Gün : 19 Eylül 2022 – Resmi antrenman – Teknik Toplantı – Sınıflandırma
2. Gün : 20 Eylül 2022 – Maç 75 Atış
3. Gün : 21 Eylül 2022 – 50 Maç Atış (Kapanış)

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P