BİZİ TAKİP ET!

Para triatlon ulusal yarışma sınıflandırması hakkında

Para triatlon kategorisinde 2019 ve 2020 yıllarında yapılmış sınıflandırmaya katılmamış sporcularımızın, güncel durumlarının belirlenmesi için Mersin’de yapılacak Yenişehir Triatlonu öncesi, 3 Nisan 2021 Cumartesi günü ulusal yarışma sınıflandırması yapılacaktır.

Sınıflandırma çalışmasına katılacak sporcularımızın, engel durumunu belirten sağlık raporlarını tbesf@tbesf.org.tr adresine mail atmaları ve sınıflandırmaya gelirken sağlık raporlarının orijinallerini yanlarında getirerek ibraz etmeleri gerekmektedir.

Yarışma kayıtları bitiminde sporcularımız için sınıflandırma randevu saatleri duyurusu ilerleyen günlerde duyurulacaktır. Öte yandan, para triatlon kategorisinde yarışacak sporcu ve kulüplerimizin lisanslarını, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu adına çıkartmalarını önemle arz ederiz.


Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P