BİZİ TAKİP ET!

Para Yelken Dünya Şampiyonası Başlıyor

Para Yelken Dünya Şampiyonası Başlıyor

Para Yelken Dünya Şampiyonası 19-23 Ekim tarihleri arasında Japonya, Hiroşima’da başlıyor. 20 Ekim’de açılış seremonisi ile resmen başlayacak organizasyona 13 farklı ülkeden 120 sporcu katılıyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Para Yelken sporculukları Hansa 303 tekler kategorisinde yarışacak.

Kadınlarda son dünya üçüncüsü Miray Ulaş yer alırken erkeklerde ülkemizi İbrahim Kalay temsil edecek.

Baş Antrenör Armağan Koç yönetiminde hazırlıklarını tamamlayan milli yelkenciler şampiyonadan ümitli.2021 yılında İtalya’nın Palermo kentinde yapılan son dünya şampiyonasını 3. Tamamlayan Miray Ulaş’ın tek hedefi şampiyonluk.

 Ulaş’’ Yıllardır emek verip başarı grafiğimi hep yukarı taşıdığım bu branşta artık geri adım yok. Hedef şampiyonluk.’’ifadelerinikullandı.

İbrahim Kalay’’ Üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyleözveri ile çalıştık, elimizden geldiğince hazırlandık. Ülkemizi hem karada hem denizde en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Baştafederasyonumuz olmak üzere tüm destekçilerimize teşekkürler’’dedi  

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P