BİZİ TAKİP ET!

Paralimpik Boccia’ya tam destek

16-22 Haziran 2015 Tarihlerinde Polonya’da yapılacak Dünya Kupasına katılarak ilk ciddi sınavını verecek olan Boccia BC3 sporcularımız kampta.

16-22 Haziran 2015 Tarihlerinde Polonya’da yapılacak Dünya Kupasına katılarak ilk ciddi sınavını verecek olan Boccia BC3 sporcularımız,Çorlu Belediye Başkanı Ünal BAYSAN sponsorluğunda (25 Nisan-03 Mayıs15) gerçekleştirilen,Tbesf Paralimpik Boccia BC3 Milli Takım Çorlu hazırlık kampını ziyaret ederek Milli Sporcularımıza tam destek veren sporcularımız ile Boccia oynayan Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU ,Milletvekilimiz Syn. Ziyaeddin AKBULUT,Tekirdağ Valimiz Syn.EnverSALİHOĞLU, Çorlu Kaymakamı Syn. Levent KILIÇ ve Çorlu Belediye Başkanı Ünal BAYSAN ile Federasyon Başkanımız Sayın Arif Ümit UZTÜRK, Başkan Vekilimiz Sayın İlhami KILINÇKAYA, boccia Branş sorumlusu As Başkan Sayın Selim ÖZEN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sayın Oğuz ÇERİK ile birlikte Çorlu Belediye Başkanlığı sponsorluğunda yapılan Paralimpik Boccia BC3 milli takım hazırlık kampımızı ziyaret ederek, Haziran ayında Dünya Kupasına katılacak takımımıza destek veriler. Milli Sporcularımız ile boccia oynayarak empati yaptılar.


MİLLİ TAKIM KAPINDAN FOTOLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P