BİZİ TAKİP ET!

Paralimpik Boccia’ya tam destek

16-22 Haziran 2015 Tarihlerinde Polonya’da yapılacak Dünya Kupasına katılarak ilk ciddi sınavını verecek olan Boccia BC3 sporcularımız kampta.

16-22 Haziran 2015 Tarihlerinde Polonya’da yapılacak Dünya Kupasına katılarak ilk ciddi sınavını verecek olan Boccia BC3 sporcularımız,Çorlu Belediye Başkanı Ünal BAYSAN sponsorluğunda (25 Nisan-03 Mayıs15) gerçekleştirilen,Tbesf Paralimpik Boccia BC3 Milli Takım Çorlu hazırlık kampını ziyaret ederek Milli Sporcularımıza tam destek veren sporcularımız ile Boccia oynayan Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet MÜEZZİNOĞLU ,Milletvekilimiz Syn. Ziyaeddin AKBULUT,Tekirdağ Valimiz Syn.EnverSALİHOĞLU, Çorlu Kaymakamı Syn. Levent KILIÇ ve Çorlu Belediye Başkanı Ünal BAYSAN ile Federasyon Başkanımız Sayın Arif Ümit UZTÜRK, Başkan Vekilimiz Sayın İlhami KILINÇKAYA, boccia Branş sorumlusu As Başkan Sayın Selim ÖZEN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sayın Oğuz ÇERİK ile birlikte Çorlu Belediye Başkanlığı sponsorluğunda yapılan Paralimpik Boccia BC3 milli takım hazırlık kampımızı ziyaret ederek, Haziran ayında Dünya Kupasına katılacak takımımıza destek veriler. Milli Sporcularımız ile boccia oynayarak empati yaptılar.


MİLLİ TAKIM KAPINDAN FOTOLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P