BİZİ TAKİP ET!

PARALİMPİK YELKEN SPORCU GELİŞİM KAMPI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2019 faaliyet programında yer alan Paralimpik Yelken Sporcu Gelişim Kampı, 8- 9 Şubat 2019 tarihleri arasında Adana – Yelken Kulübü Tesislerinde gerçekleştirilecek. 
 
Gelişim kampı, 8 Şubat 2019 Cuma günü saat 10.00’da başlayacak, 9 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 17:00 itibari ile sona erecek. 

Kamp, TBESF Teknik Kurul Üyesi Emrah Sürmen ve Antrenör Armağan KOÇ ve Antrenör Cemal ÖZDİYAR gözetiminde gerçekleştirilecek. Kampa bedensel engelli branşında faaliyet gösteren antrenör ve 2019 yılı “Bedensel Engelli Yelken” lisanslı sporcular (erkek, kız, master ayırmaksızın) davet edilmiştir. Sporcuların, kara ve deniz antrenmanlarına uygun spor kıyafetlerini getirmeleri gerekmektedir.
 

Kampa katılacak olan kulüplerin veya sporcuları: 
• Kafile listelerini veya adı soyadı ve ileteşim bilgilerini, 
• Kulüplerin ve kişilerin iban hesap nolarını, 
• 18 yaşından küçük sporcular için veli muvafakatnamesi,
6 Şubat 2019 tarihine kadar tbesf@tbesf.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Kampa davet edilen sporcuların yol ücretleri ilgili mevzuat çerçevesinde mesafelere göre TBESF tarafından merkezi ödeme yapılmak suretiyle karşılanacaktır.

Bilgi için: Emrah SÜRMEN +90 532 274 58 64

EK-1 Eğitim Programı

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P