BİZİ TAKİP ET!

Paralimpik Yüzme Dünya Serisi’nde 6. ayak başlıyor

Paralimpik Yüzme Dünya Serisi’nin 6. ayağı yarın başlayacak.  
 
İtalya’nın Lignano Sabbiadoro kentinde düzenlenecek Dünya Serisi’nde 31 ülkeden 260’tan fazla sporcu madalya mücadelesi verecek. Yarışların serbest, sırtüstü, kurbağalama, kelebek ve karışık stilde yapılacağı organizasyonda ülkemizi 12 sporcumuz temsil edecek.

2 Haziran Pazar günü sona erecek Dünya Serisi’nde yarışacak milli yüzücülerimiz ve branşları şöyle:


Beytullah Eroğlu: 50 m kelebek-sırtüstü-serbest, 100 m serbest (S5 kategorisi)
Sevilay Öztürk: 50 m kelebek-sırtüstü-serbest, 100 m-200 m serbest (S5 kategorisi)
Sümeyye Boyacı: 50 m kelebek-sırtüstü-serbest, 100 m-200 m serbest (S5 kategorisi)
Koral Berkin Kutlu: 50 m kelebek-sırtüstü-serbest, 100 m-200 m serbest (S5 kategorisi)
Bülent Oturakçı: 50 m kelebek-sırtüstü-serbest, 100 m serbest (S5 kategorisi), 100 m kurbağalama (SB5)
Özge Üstün: 200 m serbest-karışık, 50 m kelebek (S5 kategorisi), 100 m kurbağalama (SB4)
Caner Askın: 50 m sırtüstü-serbest, 100 m sırtüstü-serbest, 200 m serbest (S2 kategorisi), 50 m kurbağalama (SB2)
Elif İldem: 50 m sırtüstü-serbest,100 m sırtüstü-serbest (S2 kategorisi), 50 m kurbağalama (SB2)
Hamit Demir: 50 m serbest-sırtüstü, 100 m-200 m serbest (S4 kategorisi), 150 m karışık (SM4), 50 m kurbağalama (SB3)
Uğur Şenel: 100 m serbest-sırtüstü, 50 m serbest (S6 kategorisi), 100 m kurbağalama (SB5)
Uğurcan Özer: 400 m serbest (S6 kategorisi), 50 m-100 m serbest (S10), 100 m kurbağalama (SB9), 200 m karışık (SM10)
Nil Şahin: 100 m serbest-sırtüstü, 50 m serbest, 400 m serbest (S7 kategorisi), 200 m karışık (SM7)

Kafile Başkanı: Mustafa İpek
İdareci: Niyazi Alper Dirim
Antrenörler: Fatih Kurt, Mehmet Bayrak, Ali Uzun, Berna Bal, Şeyda Belli
Fizyoterapist: Sercan Yıllı


Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P