BİZİ TAKİP ET!

Paravolley Avrupa Başkanı Branko Mihorko’dan Tebrik

17-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya’da toplam 17 farklı ülkeden, 16’sı erkek; 11’i kadın olmak üzere, 27 milli takımın katıldığı Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası sonrası Paravolley Avrupa Başkan Branko Mihorko organizasyondaki başarılı ev sahipliğinden dolayı Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk’e memnuniyetini dile getiren mektup gönderdi.


Sevgili Arif,
17-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya Kemerde büyük bi başarı ile gerçekleştirilen Paravoley Avrupa Şampiyonası için PVE Yönetim Kurulu ve kendim adına büyük bir içtenlikle teşekkürlerimi iletiyorum.

Yol boyunca karşılaştığımız birçok engele rağmen her iki ekipte kendini adamış ve mükemmel bireyler ve Oturarak Voleybol disiplininin tarihinin en büyük organizasyonun altından kalktılar. Kuruluşunuz ve ortaklarınız arasındaki iş birliği ile birlikte birçok ayrı alanda yeni kilometre taşlarına ulaşıldı.

Lütfen ekibinize tekrar teşekkürlerimi iletin ve Avrupada para voley disiplinlerinin daha fazla gelişmesi için sizinle iletişim içinde kalmamıza izin verin.
Saygılarımla,

Branko MIHORKO
Paravolley Europe PresidentDuyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P