BİZİ TAKİP ET!

PARAVOLLEY EUROPE, 2021 STRATEJİ GÜNÜ’NDE GELECEĞE BİR BAKIŞ SUNUYOR

Strateji Günü etkinliği, 2021 Erkekler ve Kadınlar Oturarak Voleybol Avrupa Şampiyonası’nın başlamasından sadece iki gün önce, Antalya’nın hemen batısındaki bu doğu Akdeniz beldesinde Kemer’in deniz kıyısındaki Daima Biz Hotel’de gerçekleşti.

Strateji Günü 2021, Türkiye’nin de dahil olduğu birden fazla ülkeden temsilciler ile birlikte çeşitli konuları tartışmak ve bilgi almak için bugün burada bir araya geldi.

ParaVolley Avrupa’nın geleceğini belirledi.

Toplantı, ParaVolley’in geleceğine odaklandı ve ParaVolley’in uzun bir yol kat etmesiyle özellikle yarışmalara odaklandı. Sadece 2021 yılında ve pandeminin neden olduğu kısıtlamalara rağmen Avrupa Oturarak Voleybol Şampiyonası’nın sonucunun kapalı ve plaj etkinlikleri dahil 200’ün üzerinde maç olmasının hedeflendiği konusu üzerinde duruldu.
ParaVolley Europe kağıtsız bir dünyada ekolojik olmanın önemini yönetimin ve organizasyonun tüm yönlerinde tam bir dijital uygulamaya geçiş de ayrıntılı olarak ele alındı.
Buna kayıt ve lisanslama, akreditasyonlar, web hizmetleri ve ayrıca hakemlerin eğitimi ve testleri dahil edildiği açıklandı.
Dijital çağ, mesajı iletme alanında çoktan hayatımıza giriş yaptığı vurgulandı.Yarışmalar artık canlı akış, tam istatistikler ve kapsamlı medya kapsamı dahil olmak üzere özel web sitelerinin izlenmesinin daha geniş kitlere ulaşmasının keyfini çıkarıyor.
Ayrıca, Avrupa Birliği projeleri aracılığıyla ParaVolley hareketi için fon sağlanması da tartışıldı – ancak bu, dış işbirliği gerektirecektir.

TBESF ayrıca pazar günü başlayacak ve 16 erkek ve 11 kadın takımının rekor katılımıyla Avrupa Şampiyonasına da ev sahipliği yapacak. Üç kortun kurulduğu yarışma salonu, otel arazisi içinde elverişli bir konumdadır.

Avrupa Şampiyonası’nın canlı (ve isteğe bağlı) akışının yanı sıra gün boyunca canlı yorumlar, canlı skorlar, tam istatistikler, fotoğraflar ve bir hafta sürecek turnuva boyunca çok daha fazlası için Aşağıdaki sayfaları takip ederek yarışmaya özel web sitesini ziyaret edebilirsiniz. .


https://ec2021.paravolley.eu/

https://www.flickr.com/photos/paravolleyeurope

https://www.paravolley.eu/

https://www.facebook.com/paravolleyeurope/

https://twitter.com/ParaVolleyEU

https://www.instagram.com/paravolley

 İşaret tv youtube kanalı  https://www.youtube.com/c/%C4%B0%C5%9FaretTV

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P