BİZİ TAKİP ET!

Petkim Türkiye Boccia Şampiyonasında 2. Gün Heyecanı Yaşandı

Petkim Türkiye Boccia Şampiyonasında 2. Gün heyecanı yaşandı. 30 Mart 2022 tarihinde şampiyonanın 2.günü sona erdi.

Bu sene diğer şampiyonalardan farklı olarak grup müsabakaları yapılıyor. Toplamda 3 gün sürecek olan grup müsabakalarının ardından eleme ve final maçları oynanacak. Organizasyonun ikinci gününde, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen salona geldi.

Başkan Ergezen, ”Herkesi spor yapmaya davet ediyoruz!”

Boccia branşımız federasyonumuzu alt branşardında bir tanesi, bedensel engel derecesi en ağır olan sporcularımızın ilgi duyduğu bir spor dalı. Bugüne kadar birçok etkinlik planlandı. Önümüzde ki yıllarda çok güzel planlamalarımız var. Amacımız bedensel engel derecesine uygun kardeşlerimizi spor ile buluşturmak. Buradan çağrımı yinelemek istiyorum. Mutlaka bizim braşlarımızdan bir tanesi size hitap edecektir. Hayata katılmanızı sporun pozitif ve birleştirici ruhunu yaşamanızı diliyorum. Bu vesile ile herkesi spor yapmaya davet ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm engelli branşlarımıza çok büyük destek veriyor, Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu her faaliyetimizde bizleri desteklemekte. Boccia branşımız Türkiye’de daha bilinir daha göz önünde olması için elimizden gelen gayreti hep gösterdik hep göstereceğiz. Her zaman için sporcularımızın yanında yer alacağız Hiçbir sporcumuz asla yalnız kalmayacak, buradan tüm bedensel engelli kardeşlerimize yine sesleniyorum. Mutlaka uğraşabileceğiniz, ilgilenebileceğiniz bir branşımız vardır. Hepinizi salonlarımıza davet ediyoruz. Boccia Türkiye Şampiyonasına katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza minnettarız

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P