BİZİ TAKİP ET!

Potada finalin adı: İzmir BBSK-1907 Fenerbahçe

Tekerlekli Sandalye Basketbol Mehmet Gülmez Sezonu Süper Lig play-off’ta finalin adı İzmir BBSK – 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar oldu.

İstanbul Beylikdüzü Spor Salonu’nda düzenlenen play-off’ta yarı finaller bugün oynanan 1907 Fenerbahçe-Beşiktaş maçıyla sona erdi.

Serinin üçüncü karşılaşmasında Sarı-lacivertliler, Beşiktaş’ı 77-66’lık skorla mağlup ederek finalde İzmir Büyükşehir Belediye’nin rakibi oldu.

Play-off’ta üçüncülük mücadelesi ise Galatasaray ve Beşiktaş arasında oynanacak.

3 maç üzerinden gerçekleştirilecek final ve üçüncülük maçında program şöyle:

14 Mayıs Salı

13:00 Beşiktaş-Galatasaray
15:00 İzmir BBSK-1907 Fenerbahçe

15 Mayıs Çarşamba
13:00 Galatasaray- Beşiktaş
15:00 1907 Fenerbahçe – İzmir BBSK

16 Mayıs Perşembe 
13:00 Beşiktaş-Galatasaray (gerekirse)
15:00 İzmir BBSK-1907 Fenerbahçe (gerekirse)
 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P