BİZİ TAKİP ET!

Şampiyon Ortotek Gaziler yurda döndü

Gürcistan’ın ev sahipliğinde bu yıl ilk kez yapılan Ampute Futbol Şampiyonlar Ligi’nde şampiyon olan Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü yurda döndü.

Şampiyon temsilcimiz için Ankara Kardelen Spor Tesisleri’nde düzenlenen karşılama Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı (TBESF) Arif Ümit Uztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Harun Güzelimdağ, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Genel Sekreteri Erhan Durukan, TBESF Danışmanı Tolga Korkusuz, TBESF Ampute Futbol Teknik Kurulu Üyesi Halis Coşkun, MHK Üyeleri Özer Tuğ ile Adem Aydın, Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü yetkilileri, birçok sayıda taraftar ve basın mensubu yer aldı. 

Başkan Uztürk, şampiyon Ortotek Gaziler Ampute Futbol Spor Kulübü sporcularını ve teknik heyeti tebrik ederek kafileye çiçek takdim etti. 
Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P