BİZİ TAKİP ET!

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Kesin ve Değerlendirme Listesi

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 31. kez 21 Temmuz 2019’da İstanbul Boğazı’nda düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda engelli kategorisi için kesin liste belli oldu. 26 Mayıs Pazar günü İstanbul Cebeci Olimpik Yüzme Havuzu’nda değerlendirmeye alınacak dört sporcu ise aşağıda belirtilmiştir. 

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı
Engelli Kategorisi Kesin Listesi
1- Uğurcan Özer
2- Mücahit Sunar
3- Necmi Kaan Çavuşer 
4- Zeynep Meral
5- Ziyap Ölker
6- Celal Ekiz 
7- Recep Ateş
8- Ömer Kalay
9- Nezir Akdaş
10- Çilem Çelik
11- Remzi Can
12- Rüveyda Arslantaş 
13- Olida Çeçen
14- Dmitry Ignatov
15- Turgay Kıldacı
16- Baktygul Alimbekova
17- Hüseyin Dündar 

Boğaz Geçme Seçme Yarışları
Yer: İstanbul Cebeci Olimpik Yüzme Havuzu
Tarih: 26 Mayıs 2019 Pazar
Başlama saati: 13:00

Değerlendirmeye alınacak sporcu listesi: 

1- Alper Ceylantepe
2- İsmail Gümüş
3- Hasan Şener
4- Ebru Özkan Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P