BİZİ TAKİP ET!

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Seçme Yarışları Başvuru Listesi

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 32. kez gerçekleşecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı için bedensel engelli sporculara düzenlenecek seçme yarışlarındaki başvuru listesi belli oldu. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yoğunluğa sebebiyet vermemek adına aşağıda belirtilen listedeki 1-8. sırada olan sporcuların 13 Temmuz Pazartesi günü saat 09:00’da, 9-16. sıradaki sporcuların ise saat 09.30’da seçmenin yapılacağı Beylikdüzü Yüzme Havuzu’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

SAMSUNG BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI SEÇME YARIŞLARI BAŞVURU LİSTESİ

1. Alper Ceylantepe 
2. İsmail Gümüş        
3. Metehan Ender Ulaş       
4. Mücahit Sunar       
5. Necmi Kaan Çavuşer       
6. Ömer Kalay       
7. Rahmi Ersoy       
8. Ramazan Güven       
9. Recep Tula       
10. Remzi Can        
11. Tamas Patkas        
12. Turgay Kıldacı       
13. Uğurcan Özer        
14. Veysel Abdullah Tekin       
15. Ziyap Ölker
16. Çilem Çelik        

YARIŞMA KURALLARI:
• T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ön gördüğü önlemler geçerli olacak. (maske, fiziki mesafe, vb.) Ayrıca, Spor Genel Müdürlüğü’nün Covid-19 nedeniyle yayınlamış olduğu genelgeye uyulacaktır.

• Belirlenen seanslar için 6 yüzücü rezervasyon yapabilecek ve her kulvarda 1 kişi yüzecektir.

• Organizasyon Komitesi olarak seçmelere girecek her yüzücü, yüzme malzemelerinin tamamını kendisi getirecektir. (bone-havlu-gözlük-terlik vb.)

• Seçmelere gelirken katılımcılardan mayolarını içlerine giymeleri istenecektir.

• Soyunma odaları kullanılmayacaktır.

• Seçme alanına sadece yüzücüler alınacaktır.

• Suda ısınma yapılmayacaktır.

• Tribünler kapalı olacaktır.

• Maske kullanımı zorunlu olacaktır.

• Seçmelere katılacak yüzücüler, tesis içerisine fiziki mesafeyle alınacak ve ateş ölçümü yapılacaktır.

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P