BİZİ TAKİP ET!

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE ”ENGELLERİ AŞMAK” KONULU SEMPOZYUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gaziantep’te yer alan SANKO Üniversitesi’nde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ”Engelleri aşmak” konulu sempozyum gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Nevin Ergun’un yaptığı sempozyumda toplumsal olarak engelleri aşmanın nasıl olacağı ile engellilerin topluma nasıl kazandırıldığı ve nasıl kazandırılmaya devam edileceği konuları üzerinde duruldu.

 

Sempozyumda TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF Yüzme Milli Takım Antrenörü Osman Çullu ve Milli sporcularımız Nazmiye Muslu Muratlı, Ali Öztürk, Abdullah Öztürk, Fatih Karakuş, Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu da yer aldı.  

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Hulusi Kalender ve TRT Spor Engelsiz Spor Program Muhabiri Cem Çınar sempozyumda açıklamalarda bulundu.

Sempozyum, Türkiye’de ve uluslararası şampiyonalarda önemli başarılar elde eden milli sporcularımızın konuşmalarının ardından yılın sporcusu ve yılın takımı ödüllerinin verilmesiyle sona erdi. 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P