BİZİ TAKİP ET!

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE ”ENGELLERİ AŞMAK” KONULU SEMPOZYUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gaziantep’te yer alan SANKO Üniversitesi’nde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ”Engelleri aşmak” konulu sempozyum gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Nevin Ergun’un yaptığı sempozyumda toplumsal olarak engelleri aşmanın nasıl olacağı ile engellilerin topluma nasıl kazandırıldığı ve nasıl kazandırılmaya devam edileceği konuları üzerinde duruldu.

 

Sempozyumda TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF Yüzme Milli Takım Antrenörü Osman Çullu ve Milli sporcularımız Nazmiye Muslu Muratlı, Ali Öztürk, Abdullah Öztürk, Fatih Karakuş, Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu da yer aldı.  

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Hulusi Kalender ve TRT Spor Engelsiz Spor Program Muhabiri Cem Çınar sempozyumda açıklamalarda bulundu.

Sempozyum, Türkiye’de ve uluslararası şampiyonalarda önemli başarılar elde eden milli sporcularımızın konuşmalarının ardından yılın sporcusu ve yılın takımı ödüllerinin verilmesiyle sona erdi. 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P