BİZİ TAKİP ET!

Şerefhan’ın güveni tam

Demirhan Şerefhan, “Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi ümit ediyorum” dedi…

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan, "Atletizm ve yüzme branşlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi ümit ediyorum" dedi.

Şerefhan, Mersin’de 20-30 Haziran tarihlerinde yapılacak 17. Akdeniz Oyunları ile ilgili AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, oyunlarda atletizm ve yüzme branşlarında mücadele edeceklerini belirterek,"Bu iki branşta sporcularımızın en iyi dereceleri yapacaklarından eminim" diye konuştu.

Hazırlıkların yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydeden Şerefhan, şunları söyledi:

"Her iki branşta da çok verimli kamplar yapıldı. Kamplarda alınan dereceler çok iyi. Atletizm ve yüzme üzerinde çok önemle durduğumuz 15 branşımızdan ikisi. Bu sene yaptığımız dört yıllık planlama kapsamında, Akdeniz Oyunları bu branşlarımızın gelişimi için bir başlangıç olacaktır."

Atletizmde tekerlekli sandalye koşularının yanı sıra atma ve atlamalara da büyük önem vermeleri gerektiğinin altını çizen Şerefhan, sözlerini şöyle tamamladı:

"Madalya konusunda şimdiden bir tahminde bulunmak pek doğru olmaz. Sporcunun yarışma günündeki moral ve motivasyonu da derece yapılabilmesi açısından çok önemli. Ümidimiz ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmektir."

Milli Takım kadrosu

Akdeniz Oyunları’nda Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nda Türkiye’yi temsil edecek sporcular ve antrenörleri şöyle:

Yüzme: Osman Çullu (erkek takımı antrenörü), Saliha Cenay Altaylı (kadın takımı antrenörü), Alper Ceylantepe, Uğur Koçak, Şebnem Güre, Özlem Kaya.

Atletizm: Nuray Sev ÖZDEMİR(Milli Takım Antrenörü-Müsabaka Yöneticisi), Şerif Ali KUTLAY (Müsabaka Yön. Yrd.)  Sporcular :  Ömer Cantay, Birol Kamar.

Haber : TRT Spor

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P