BİZİ TAKİP ET!

Sochi Kış Paralimpik Oyunları

Rusya’nın Soçi kentinde düzenlenen Kış Paralimpik Oyunları

Sochi Kış paralimpik oyunlarında 13.Mart 2014 slalom yarışının ikinci ayağınıda başarılı bir şekilde tamamlayan Mehmet Çekiç ikinci turdaki1:21.89 derecesiyle ilk iki tur sonrasında toplam 2:34.42 derecesiyle 35.inci sırada yer almıştır. 51 yarışçının yer aldığı bu yarışta toplam 6 kişi ilk turda yarışı bitirememiş bir kişi start alamamış,2 kişi diskalifiye olmuş ve ikinci  turda 7 kişi yarışı bitirememiştir.Toplam 16 kişi bu seride yarışı bitirememiştir. 

15.03.2014 tarihinde yapılan yarışlarda her iki ayak sonucunda Mehmet Çekiç 3:09.73 ile 28 sırada yer aldı 35 yarışcı yarışmaya katılmıştı.
Esat Hilmi Bayındırlı her iki yarışada katılabildi omuzunda problem olmadı.yarışı 18.sırada 3:00.04 ile tamamladı.29 yarışcı bu yarışa katılmıştı.Tüm ekipler ilk defa katılan bir ülke için çok önemli sonuçlar aldığımızı ifade etti.

Sporcularımız son derece başarılı bir yarış tamamlayarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.İlk defe katılan bir ülke olarak sporcularımızın başarısı diğer ülkeler tarafından takdirle karşılanmış ve tebrik edilmiştir. Kendisini ülkemiz adına kazandırdığı onur ve gurur için kutluyoruz.

MEHMET ÇEKİÇ İLK TUR PERFORMANSI

Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P