BİZİ TAKİP ET!

Soçi 2014 Kış Olimpiyatları Başladı

Soçi 2014 Kış Olimpiyatları, Fişt Stadyumu’nda yapılan çeşitli gösteriler ve atılan havai fişekler ile resmen başladı.

Soçi 2014 Kış Olimpiyatları, Fişt Stadyumu’nda yapılan çeşitli gösteriler ve atılan havai fişekler ile resmen başladı.

Rusya’nın Karadeniz kenti Soçi, uzun zamandan beri hazırlandığı Kış Olimpiyatları 7 Şubat günü resmen başladı. Fişt Stadyumu’nda düzenlenen çeşitli gösterilerle başlayan açılış töreni havai fişeklerin patlamasıyla son buldu. Stadyum ve kapalı salonlarının üzerinde patlayan havai fişekleri Soçi sakinleri ilgiyle izledi. Dakikalarca süren gösteri renkli görüntüler oluşturdu.

Havai fişek gösterisini izlemek için Moskova’dan gelen Nikolay ve Galina bir aydan beri hazırlıkları takip ettiklerini söyledi. Galina, “Soçi’nin birkaç yıl önceki halini hatırlıyorum ve yapılan değişiklikleri gördüm.” dedi. Galina ve Nikolay, sporculara başarılar ve misafirlerin keyifli zaman geçirmesini dileğinde bulundu.

Bu bizim ilk kış olimpiyatlarımız diyen Anayoliy İvanoviç ise “Her zaman dostluk ve barış içinde yaşamamızı diliyorum.” diye konuştu.

Olimpiyatlar 23 Şubat’a kadar devam edecekken Paralimpik Oyunları 7 ile 16 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P