BİZİ TAKİP ET!

Sözümüzü tuttuk

Söz vermişlerdi, kupayla geldiler… Avrupa Şampiyonu olarak Türkiye’ye gurur yaşatan tek ayaklı kramponlar, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’i ziyaret etti. Ampute Futbol Milli Takımı, imzaladıkları formayı İbrahim Eren’e hediye etti.

Avrupa şampiyonası öncesinde TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’e makamında kupa sözü verdiler. Hedeflerine ulaştılar ve bu kez kupa ile TRT’yi ziyaret ettiler.Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk başkanlığındaki Ampute Milli Takım oyuncuları, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’in konuğu oldular.

Kaptan Osman’ın finalde attığı golü seyreden milliler, o anı tekrar yaşadı.TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, engelli sporlarına pozitif ayrımcılık yapmaya ve destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Milli takım kaptanı Osman Çakmak da, TRT’nin Ampute futbolun yanısıra tüm engelli branşlara destek verdiğini dile getirdi.Ampute Milli Takım oyuncularının imzaladığı 1 numaralı forma, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’e takdim edildi.

Öte yandan Ampute futbol süper ligi maçları, TRT Spor ekranlarından yayınlanacak.

TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, "Şampiyona başlamadan önce Sayın TRT Genel Müdürümüz İbrahim Eren Bey’i ziyaretimizde bir söz vermiştik. Buraya inşallah şampiyonadan sonra şampiyonluk kupasıyla döneceğiz demiştik. Bugün o sözümüzü tuttuk ve TRT Genel Müdürümüze özellikle şampiyonadaki Türkiye müsabakalarını canlı olarak yayınladığı için teşekkür etmeye geldik" dedi.

Ampute Milli Takımı kaptanı Osman Çakmak ise "Sözümüzü tuttuk. Ampute milli takımı olarak sayın genel müdürümüze kupayı getirdik. Ve o da çok onurlandı. Maçı da tekrar beraber izlememiz, aynı ortamda. Çok duygulandı. Ben Türk halkına çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P