BİZİ TAKİP ET!

Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, Masa Tenisi Uluslararası Kampı’nı Ziyaret Etti

SPOR GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET BAYKAN, MASA TENİSİ ULUSLARARASI KAMPI’NI ZİYARET ETTİ 

Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan, Milli Takımımız ve Almanya Milli Takımı’nın birlikte kamp yaptığı Masa Tenisi Uluslararası Kampı’nı bugün Ankara-TOHM’da ziyaret etti. Sporcular ve teknik ekiple bir araya gelen Baykan, kamp süreci hakkında bilgi alarak takımların antrenmanlarını izledi. Milli Takımımız ve Almanya Milli Takımı’na ikili kamptan dolayı teşekkür ederek Dünya Şampiyonası öncesi her iki takıma da başarılar diledi. 


ÇALIŞMALARIMIZ VERİMLİ GEÇİYOR 

İkili kamp süreci hakkında bilgi veren Masa Tenisi Milli Takım Antrenörü Yusuf Kılınçkaya, ”2016 Rio Paralimpik Oyunları öncesi yine ortak bir kamp yapmıştık. Kamp sürecinden çok memnun kaldıklarını belirten Alman Milli Takımı’nın teklifi üzerine kampı tekrar gerçekleştirmek istedik. Federasyonumuzun olumlu yaklaşımlarıyla da süreci hızlandırdık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Kampta 10 Milli Sporcumuz ile yer aldıklarını belirten Kılınçkaya, sözlerine şöyle devam etti: ”Önümüzde üç aylık bir süreç var. Şu an için teknik ağırlıklı çalışıyoruz. Çalışmalarımız verimli geçiyor.”

Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’ın ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduklarını söyleyen Kılınçkaya, ”Sayın Mehmet Baykan ikili kampımızı ziyaret ederek her iki takımla da yakından ilgilendi, antrenmanlarımızı izledi. Kendilerine çok teşekkür ederiz.” ifadesiyle konuşmasını bitirdi. 

Ankara-TOHM’da yapılan ikili kamp 29 Temmuz Pazar gününe kadar devam edecek. 

DÜNYA ŞAMPİYONASI SLOVENYA’DA 
2018 Bedensel Engelliler Masa Tenisi Dünya Şampiyonası ise 15-21 Ekim günleri arasında Slovenya’nın Lasko şehrinde gerçekleştirilecek.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P