BİZİ TAKİP ET!

Sporcular Valide Sultan Gemisi ile Boğaz Turu Yaptı

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda maçlar devam ederken sporcular Valide Sultan Gemisi’yle yapılan İstanbul Boğazı turuna katıldı. 7 Ekim Cumartesi günü başlayacak çeyrek finallerin öncesinde Boğaz’da stres atan sporcular ve ekipler arasında Türkiye, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Gürcistan, Rusya, İrlanda, Polonya, İngiltere ve Belçika’dan katılan takımlar yer aldı.Türkiye Bedensel Engelliler Federasyon Başkanı Arif Ümit Öztürk İstanbul’un Üsküdar’ın ve boğazın keyifli manzarasını sunan ve turnuvaya ev sahipliği yapan Üsküdar Belediyesine ve Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e teşekkür ederek başladı.

Etkinlikte söz alan Üsküdar Belediyesi Başkanı Dr. Hilmi Türkmen spor müsabakalarının önemine vurgu yaptığı konuşmasında şöyle söyledi: “Bu keyifli Boğaz Turunun çeyrek final öncesinde sizlere doping etkisi yapacağına ve motivasyonunuzu yükselteceğine inanıyorum. Hepinize başarılar diliyor ve keyifli zaman geçirmenizi umut ediyorum.”

Türkmen’in akabinde sporculara İstanbul Boğazı’nda geçen dünyaca ünlü efsaneler anlatıldı ve İstanbul Boğazı boyunca yer alan tarihi yapılar hakkında bilgi verildi. Tur boyunca sporcuların oldukça keyifli vakit geçirdiği görüldü.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P