BİZİ TAKİP ET!

Süper Lig’de üçüncü gün maç sonuçları

HDI Sigorta 2020-2021 Sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2. Etabı’nda üçüncü gün tamamlandı.  

HDI Sigorta 2020-2021 Sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2. Etabı, Yalova ve Bursa’da eş zamanlı olarak düzenlenen üçüncü gün karşılaşmalarıyla devam etti. 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, karşılaşmaların oynandığı Bursa Orhan Gazi Spor Salonu’nu ziyaret etti.

İskenderun Engelliler-Gazişehir Gaziantep mücadelesini TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik ve TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Aleattin Toker ile tribünden takip eden Başkan Uztürk, maç sonunda sporcularla fotoğraf çektirdi. 

HDI Sigorta 2020-2021 Sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde üçüncü gün sonuçları ise şöyle: 

Yalova-90. Yıl Spor Salonu
Bağcılar Engelliler-Balıkesir BBSK: 53-59
İzmir BBSK- 1907 Fenerbahçe: 60-57
Yalova Ortopedikler-Ordu BSSK: 72-55 

Bursa Orhan Gazi Spor Salonu
TSK Rehabilitasyon Merkezi SK-Beşiktaş HDI Sigorta:
51-73
Güçlü Eller Engelliler-Şanlıurfa BBSK: 39-75
Galatasaray-Ceylanpınar BESK: 89-65
İskenderun Engelliler-Gazişehir Gaziantep: 48-79

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P