BİZİ TAKİP ET!

Super World Cup

T.S. Basketbol Super World Cup Hazırlık Turnuvası

Erkekler Tekerlekli sandalye basketbol milli takımımız Almanya’nın Frankfurt şehrinde yapılan süper world cup hazırlık turnuvasının ilk maçında Almanya’yı 84-64, ikinci maçında İsveç’i 80-51 yendi.
Milli takım turnuvada İsveç’le yaptığı ikinci maçı 76-63 kazanırken, Almanya ile yaptığı ikinci maçı 69-75 kaybetti.

Milli takımımız turnuvada şampiyon oldu ve oynadığı oyunla Kore’de yapılacak Dünya Şampiyonasında iddialı olduğunu ortaya koydu.
Müsabakaları Almanya’da yaşayan çok sayıda gurbetçi izledi ve milli takıma destek oldu.

Tekerlekli sandalye basketbol takımımız Almanya’da ki turnuva ve kamp programının son maçı bensaym festivali kapsamında Almanya milli takımı ile oynandı.
Müsabakayı baştan sona önde götüren milliler bu müsabakayı da 52-50 kazandılar.

Erkekler Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımız 23 Haziran-2 Temmuz arasında İstanbul’da kamp yapacak, 5-15 Temmuz 2014 tarihleri arasında ise Güney Kore’de yapılacak Dünya Şampiyonasına katılacaklar.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P