BİZİ TAKİP ET!

T.S BASKETBOL A KLASMAN HAKEM VE TEKNİK KOMİSER SEMİNERİ ve OTEL DEĞİŞİKLİĞİ

Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan tekerlekli sandalye basketbol A klasman hakem ve teknik komiser semineri 01-03 ekim 2021 tarihleri arasında Aydın/ Kuşadası’nda yapılacaktır.

Söz konusu Seminer ile ilgili;

1-Seminere katılacak olan A Klasman Hakem Listesi ektedir.

2-Seminer Korumar de luxe Hotel
Türkmen Mah. Gazi Beğendi Bulvarı No: 13 Kuşadası/Aydın/Turkey

3- Otele Giriş: 01 Ekim 2021 Cuma günü sabah ile,
Otelden Ayrılış: 03 Ekim 2021 Pazar günü öğle yemeği ile,

4-Seminere katılacak tüm hakemler Sağlık Raporunu (Hakemlik yapmasında sakınca olmadığına dair) Federasyona gönderilmesi göndermeyen hakemlerin yanlarında getirmeleri zorunludur. Sağlık raporunu ibraz edemeyen seminere alınmayacaktır.

5-Aşı karnesi olmayan hakem ve teknik komiserlerin 48 saat öncesinden PCR Testi yaptırmaları zorunludur.

6-Resmi kurumlarda çalışan ve izin isteyen hakemler kurumunu ve faks numaralarını Federasyonumuza bildirmeleri gerekmektedir. Faks numaramız ( 0 312 311 68 52 ) mail: kenan.kasapoglu@hotmail.com

Şimdiden tüm hakemlerimiz ve teknik komiserlerimize yeni sezonda başarılar dileriz.

İndirilebilir Dosyalar


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P