BİZİ TAKİP ET!

T.S. Tenis Turkish Open

T.S. Tenis Turkish Open / Antalya

Antalya’da Kaya Belek’te düzenlenen 2014 Uluslararası Turkish Open Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası bugün sona erdi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği ve Antalya’nın ev sahipliği yaptığı bu büyük organizasyon toplamda Türkiye dahil 9 ülkeden 55 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.İngiltere, Hırvatistan, Fransa, İsrail, Romanya, İsviçre, Irak ve Yemen’in katıldığı turnuvada ülkemizi 6 milli sporcumuz temsil etti.3 gün süren turnuva da millilerimiz göğsümüzü kabartarak turnuvayı başarılı bir şekilde tamamladılar. 

Finaller sonrası yapılan seramonide federasyon Başkan Vekilimiz Bülent Yağar,  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanı Ömer Kalkan, Spor Genel Müdürü Danışmanı Kamil Kılınç, Antalya Genç. Hizm. ve Spor İl Müd. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Spor Şube Müdürü Yavuz Gürhan’da bulundular.Derece alan sporculara ödüllerini veren Spor Faaliyetleri Başkanı Ömer Kalkan, organizasyon ve sporcularımızın başarıları adına gurur verici bir tablo.Önümüzdeki turnuvaya katılacak tüm sporculara şimdiden başarılar dilerim dedi.

Federasyon Başkan Vekilimiz Bülent Yağar ise bu tür organizasyonların devam ediceğini söylerken, böyle dünya çapında turnuvalara hem ev sahipliği yapmak hem de başarılı olmak ayrı bir duygu herkese teşekkür ederim dedi.

Turnuva da milli sporcularımızın gurur tablosu ise şu şekilde ; 

Bayanlar çiftlerde milli sporcumuz Büşra Ün, partneri fransız Charlotte Famin ile yarı finalde yine milli sporcularımızın oluşturduğu takım olan Neşe Aydemir ve Julide Yıldız çiftini yenerek finale isimlerini yazdırdılar.Finalde İsviçre milli takımı Karin Suter ve Rusnak Simonayı yenmeyi başardılar.

Bayanlar teklerde ise milli sporcularımız  Büşra Ün ve Julide Yıldız yarı final oynamayı başarırken, erkekler tekte Hakan Güngör ve erkekle çiftlerde yine Hakan Güngör ile Turan Akalın yarı final oynamayı başardılar.

Milli sporcularımızı gönülden tebrik ediyoruz ve bu gurur verici tablo için teşekkür ediyoruz.

 


Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P