BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

TBESF 2.Olağanüstü Genel Kurul Kesin Delege Listesi

3 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan TBESF 2.Olağanüstü Genel Kurulda oy kullanacak kesin delege listesi indirilebilir içerik olarak sunulmuştur.

KESİN DELEGE LİSTESİ

Duyurular

Vefat & Başsağlığı

Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takım Sporcumuz ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Mahmut AÇIKGÖZ’ ün muhterem annesi rahmetli olmuştur. Sporcumuz Mahmut Açıkgöz’e başlığı yakınlarına Sab-rı Cemil niyaz ederiz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Vefat & Başsağlığı

Ampute Futbol MHK başkanımız Sayın Ali ULUYOL’ un Annesi Fatma ULUYOL vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ağustos 2023 Cuma günü Kırıkkale Merkez Camiinde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Kırıkkale Yahşiyan mezarlığına defnedilecektir. Merhume Fatma Uluyol’ a; Allah’tan Rahmet, ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Başkan Erkoç, TMPK Başkanı Dr. Av. Murat Aksu’yu ziyaret etti

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç, Türkiye Paralimpik Komitesi Başkanı Dr. Av. Murat Aksu’yu ziyaret ederek, ampute futbol milli takımının formasını hediye etti. Ziyaret sırasında sporun engelli bireyler için sağladığı önem ve ampute futbol milli takımının başarıları üzerine olumlu bir görüşme gerçekleşti. Erkoç, engelli sporcuların desteklenmesi ve teşvik edilmesinin önemine vurgu yaparken, Aksu da bu işbirliğinin engelli sporunun gelişimi açısından büyük bir adım olduğunu belirtti. Ziyaret, engelli sporunun toplum içinde daha fazla farkındalık ve destek kazanmasına katkı sağladı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P