BİZİ TAKİP ET!

TBESF Atıcılık Milli Takım Aday Kadrosu

TBESF Atıcılık milli takım aday kadrosu duyurusu.

TBESF ATICILIK

MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU (12-19 NİSAN 2015 ERYAMAN / ANKARA KAMPI)

S.NO

ADI SOYADI

1

KORHAN YAMAÇ

2

CEVAT KARAGÖL

3

MURAT OĞUZ

4

YUNUS ALİBEYAZ

5

YUNUS BAHÇECİ

6

AYSEL ÖZGAN

7

HACER AKTAŞ

8

AYŞEGÜL PEHLİVANLAR

9

SAVAŞ ÜSTÜN

10

CELAL KARACA

11

HAKAN ÇEVİK

12

ÇAĞLA BAŞ

13

SUZAN ÇEVİK

14

PERVİN AYLİ

Açıklama:

1.      Aday sporcular belirlenirken Paralimpik Oyunları kota ve hazırlık süreci esasları ile,

2.      2014 yılı içeresindeki yurt dışı ve yurt içi resmi müsabakalarında elde edilen puanlar ve MQS barajları dikkate alınmıştır.

3.      Yıl içerisinde Milli takıma aday olabilecek diğer sporcularımızın performanslarını ölçmeye ve yükseltmeye yönelik bir kamp / çalışma planlanacaktır.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P