BİZİ TAKİP ET!

TBESF HABER

TBESF Başkanı Muaz Ergezen İstifa Etti.

TBESF Başkanı Muaz Ergezen, 14 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenececek seçimlerde milletvekili adayı olabilmek için TBESF Başkanlık görevinden istifa etti.

Yazılı açıklamasında TBESF ailesine teşekkürlerini sunan Başkan Ergezen,  seçimlerin tüm Türkiye için hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini paylaştı.

Başkan Ergezen mesajında: ”’Kariyerimdeki en anlamlı görevlerden biri olan, gururla sürdürdüğüm TBESF Başkanlık görevimden milletvekili aday adayı olmak için istifa ettim. Kısa zamanda Federasyonumuz bünyesinde çok büyük başarılar elde ettik. Birlikte görev yaptığım Yönetim Kurulumuzun değerli üyelerine, TBESF çalışanlarına, başta kulüplerimiz, antrenörlerimiz ve tüm Türkiye’ye ilham kaynağı olan sporcularımıza, başarımızda büyük pay sahibi olan değerli sponsorlarımıza, destekleriyle gücümüze güç katan Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, vizyonu ve liderliği ile yolumuzu aydınlatan, himayeleriyle ‘’Korkusuzlar’’ olarak adlandırdığımız ailemize güç veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Geride kurumsal yapısı güçlü, yeni nesil sporcular ile geleceğe umutla bakan bir Federasyon bırakmanın mutluluğunu yaşıyorum. Önümüzdeki seçimin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor dualarınızı bekliyorum. Hakkınızı helal edin. Allah hepinizden razı olsun.” ifadelerini kullandı.

 

 

TBESF HABER

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

Şahinbey Belediye GSK, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, İspanya’nın Estepona kentinde düzenlenen Şampiyonlar Ligi’nde muhteşem bir performans sergileyerek tüm maçlarını galibiyetle tamamlayarak şampiyonluğa ulaştı.

 

Heyecan dolu bir finalde, Polonya’nın güçlü temsilcisi Wisla Krakow ile karşı karşıya gelen Şahinbey Belediye, 2-0 geriye düştüğü maçı 3-2’lik üstünlükle tamamlayarak unutulmaz bir zafer elde etti. Kulüp tarihindeki bu büyük başarı, oyuncuların azim ve kararlılığıyla birleşerek ortaya koydukları olağanüstü performansın bir yansımasıydı.

 

Bu büyük başarıya ulaşmamıza katkıda bulunan tüm sporcularımızı, teknik kadromuzu, yöneticilerimizi tebrik ederiz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P