BİZİ TAKİP ET!

TBESF Başkanı Uztürk, Badminton Milli Takım Kampını Ziyaret Etti

Badminton Milli Takımımız, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na kota hakkı kazanmak için mücadele edeceği Para Badminton Uluslararası Enes Cup Turnuvası öncesinde, Ankara’daki hazırlıklarını sürdürüyor. Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ndeki çalışmalarda 12 Milli sporcu ve 3 antrenör yer alıyor. 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, bugün (29 Ocak Salı) Milli Takım kampına ziyarette bulundu. Çalışmalar hakkında bilgi alan Uztürk, Milli sporcularımıza başarılar diledi. Ziyarette, TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBES Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Toker ve TBESF Badminton Branş Asbaşkanı Abdülkadir Gözegir de bulundu. 

Millilerimizin turnuva hazırlıkları yarın (30 Ocak Çarşamba) sona erecek. 

2019 Para Badminton Uluslararası Enes Cup Turnuvası, 25-30 Mart tarihlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılacak. 


Duyurular

HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1. Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

Hakem ve Gözlemci Atamaları

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ (5)

OKUMAYA DEVAM ET

TBESF HABER

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P