BİZİ TAKİP ET!

TBESF Başkanı Uztürk’ten Bayram Mesajı

Bayramlar, dini ve milli duyguların bütünleştiği, yardımlaşmanın en güzel şekilde yaşandığı günlerdir. Dünyada ve ülkemizde gerçekleşen koronavirüs salgını nedeniyle bu bayramı evlerimizden geçirecek olsak da gönüllerimizin bir olacağı bayram yaşayacağız.

Federasyon olarak, camiamızın sağlığını ve geleceğini gözeterek bünyemizde faaliyet gösteren liglerimizi tescil ettiğimiz bu süreçte kararımız bazı kulüplerimizi sevindirirken bazı kulüplerimizi üzmüş olabilir. Sağlığın her şeyden önce geldiğini anladığımız bu zamanlarda sabrederek yaşanan durumun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Önümüzdeki sezon için camiamızın mutlu olacağı bir ruh ve çalışmayla hareket edeceğiz.

Bu vesileyle, engelli sporlarının gelişmesinde büyük önem taşıyan kulüplerimizin, oyuncularımızın, teknik ve idari kadrolarımızın, il temsilcileri ve hakemlerimizin, sponsorlarımızın, TBESF çalışanlarımızın, medya mensuplarımızın, sporseverlerin, camiamızın, ülkemiz ve tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, nice sağlık dolu günlerde buluşmayı dilerim.

Arif Ümit Uztürk 
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P