BİZİ TAKİP ET!

TBESF Boccia Milli Takımı Hollanda Yolunda

Boccia sporcuları 31 Temmuz 2022 tarihinde yapılacak olan Boccia Challenger serisi için Hollandaya gidecek kafileyi belirlemek için Aksaray’da hazırlıklarını sürdürüyor.

Aksaray Paralimpik Oyunları Hazırlık Merkezinde devam eden çalışmalarda 4 kategoriden 22 sporcu yer alıyor.

BC4 Kategorisinde ülkemizi temsil edecek olan Mehmet Emir Ateş süreci değerlendirdi.

Ateş, ’’Bugün özveri ile antrenmanlarımıza başladık. Ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu yolda bizi yeni teknikler ile geliştiren antrenörlerimize teşekkür etmek istiyorum. Sahayı parçalara bölerek maçlarda oluşabilecek durumlara karşı kendimizi hazırlıyoruz. İnşallah gittiğimiz her yerde istiklal marşımızı okutma şerefini yaşarız.

Boccia Teknik Kurul başkanı Arda Günay ise TBESF Başkanı Muaz Ergezen’e teşekkür etti.

Günay, ’’Başkanımız Muaz Ergezen bizlere her konuda destekçi, Boccia ile ilgili fikirlerimizi paylaştığımızda hemen harekete geçti. Bizlere büyük bir ekip ile çok rahat bir çalışma ortamı sağladı. Önümüzde Paris Paralimpik oyunları için kısa bir süre kaldı Hollanda’dan sonra Polonya ve İtalya’da kota mücadelelerimiz devam edecek. Bir bütün olarak rekor katılım ile şanlı bayrağımızı gittiğimiz her organizasyonda en tepede görmek tek hedefimiz’’ dedi.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P