BİZİ TAKİP ET!

Genel

Tbesf Genel Sekreteri Mehmet Berk İnan, Balıkesir’de Ziyaretlerde Bulundu

Tbesf genel sekreteri Mehmet Berk İnan, Balıkesir’de Ziyaretlerde bulundu.

TBESF Genel Sekreteri Mehmet Berk İnan, TBESF Branş Sorumluları Orhan Erdem, Yasin Selçuk, Başkan Danışmanı Musa Dağdelen ve Ampute Futbol Teknik Kurul Başkanı Özer Tuğ, Balıkesir Bandırma İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü ile bir araya geldi. Karşılıklı sohbet havasında geçen görüşmenin ardından heyet Gençlik ve Spor Bakanlığının inşaatını üstlendiği On Yedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Merkezini ziyaret etti.

Tesis Müdürü Ahmet Gülhan ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunan heyet daha sonra GSB KYK yurtları ziyareti etti.

Duyurular

2.Olağanüstü Genel Kurul Tarih Değişikliği

Gençlik ve Spor Bakanlığı makamının 29.03.2023 tarih E-55713576-125.99-4540986 sayı yazısı ile 11 Mayıs’ta yapılması planlanan 2.Olağanüstü Genel Kurulun, 3 Mayıs 2023 tarihinde yapılması uygun görülmüştür.

Camiamızın bilgisine saygı ile sunulur.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

2.Olağanüstü Genel Kurul İçin Noter Huzurunda Delege Belirleme Kura Çekimi

3 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 2.Olağanüstü Genel Kurul’da oy kullanacak kulüp delegelerinin sayılarının Ana Statü ve Bağımsız Spor Federasyonlarının Çalışma Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik gereği Olimpik ve Paralimpik federasyonlarda yasal sınır olan 300(Üçyüz) delegeyi aşmamak şartı ile Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliğinden alınan görüş ve Tahkim Kurulu tarafından verilen emsal kararlarda göz önüne bulundurarak fazla olan delege sayısının,her grup kendi içerisinde değerlendirilerek, grup bazında Noter huzurunda kura çekilerek kura ile kanunda öngörülen sayıya indirilmesi gerektiğinden, Delege belirlenmesi ile ilgili Noter Huzurun’da kura çekimi 30 Mart 2023 Perşembe günü saat 15:00’da TBESF merkezinde yapılacaktır.

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimine kulüplerimiz kendi imkanları ile katılabileceklerdir.

 

NOT: Kura çekimi TBESF YouTube hesabından canlı olarak takip edilebilecektir.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Başkan Vekili Arif Ölmez Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonuna Vekaleten Başkanlık Edecektir

16.03.2023 tarihli TBESF yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulu kararı ile Sayın Arif Ölmez Başkan vekili olarak atanmıştır.

Federasyon Başkanımız Av. Muaz Ergezen’in istifası sonrasında, olağanüstü genel kurul süreci başlamıştır.

Bu süreçte yapılacak olağanüstü genel kurula kadar, Başkan Vekili Sayın Arif Ölmez Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonuna vekaleten başkanlık edecektir.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P