BİZİ TAKİP ET!

TBESF TARİHİNDE BİR İLK

Pyeongchang Kış Paralimpik Oyunlarının hazırlıkları son hızıyla sürerken, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarihinde ilk kez Erciyes’te Kayak Gelişim Kampı düzenleniyor.

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde maalesef Kış Sporlarında yeterince başarı gösteremiyoruz. Federasyonumuz olarak ülkemizin sahip olduğu potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiği düşüncesindeyiz. Hedefimiz önümüzdeki yarışmalara çok sayıda sporcu ile katılım sağlamak.

Bu sebeple başta Kayseri, Erzurum, Bolu gibi şehirlerde faaliyet gösteren kulüplerimiz olmak üzere tüm kulüplerimizi kayak branşında sporcu yetiştirmeye teşvik etmek amacıyla ilk somut adımımızı attık. 

08 -14 Ocak 2018 tarihleri arasında Erciyes’te organize edilen Kayak Gelişim Kampımız sekiz sporcunun katılımı ile gerçekleşiyor. Olimpiyata hazırlanan sporcumuz Mehmet ÇEKİÇ de eğitimine devam ederken, bu yeni yolda sporcu arkadaşlarımıza rehberlik edecek.

Desteklerini bizden esirgemeyen Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz sn. Murat ESKİCİ Bey’e, İl temsilcimiz Sn. Kadircan GÖKALP Bey’e ve Kayseri’de faaliyet gösteren tüm kulüplerimiz ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz.


TBESF HABER

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P