BİZİ TAKİP ET!

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 2. VE 3. KADEME ANTRENÖR KURSU DUYURUSU

15 – 23 EYLÜL 2013 / ADANA TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 2. VE 3. KADEME ANTRENÖR KURSU DUYURUSU

15-23 EYLÜL 2013 TARİHLERİ ARASINDA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR YÜKSEK OKULU İŞBİRLİĞİ İLE Ç.Ü BESYO / BALCALI / ADANA’DA AÇACAĞIMIZ 2. VE 3. KADEME TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL ANTRENÖR KURSUNA KATILMAK İÇİN BAŞVURUDA BULUNAN KURSİYERLER:

KURSA GELİRKEN BERABERLERİNDE AŞAĞIDA YAZILI BELGELERİ GETİRECEKLER VE VE KURSUN YAPILACAĞI ADANA ÇUKUROVA ÜNİVARSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ SPOR YÜKSEK OKULUNDAKİ KURS BÜROSUNA TESLİM EDECEKLERDİR.

1. SAVCILIK İYİ HAL KAĞIDI ( ASLI )

2. GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN CEZA ALMADIĞINA DAİR YAZI- ASLI

3. NÜFUS CÜZDANININ FOTOKOPİSİ İLE 3 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF

4. SAĞLIK RAPORU ( ASLI )

5. KURSA KATILIM KATKI PAYINI YATIRDIĞINA DAİR BANKA DEKONTU.

6. DİPLOMA VEYA MEZUNİYET BELGESİ FOTOKOPİSİ

7. 2. KADEME ANTRENÖR KURSUNA BAŞVURANLAR İÇİN GEÇMİŞTE TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TAKIMI ÇALIŞTIRDIĞINA DAİR İLGİLİ KULÜPTEN ALACAĞI YAZI VE 1. KADEME ANTRENÖR LİSANSININ FOTOKOPİSİ

8. 3. KADEME KURSUNA BAŞVURANLAR İÇİN ANTRENÖR EĞİTİM KURULUNCA DÜZENLENEN EN AZ İKİ ARA SEMİNERE KATILDIĞINA DAİR BELGE FOTOKOPİLERİ İLE 2. KADEME ANTRENÖR LİSANSININ FOTOKOPİSİ.

DERS PROGRAMI ÇUKUROVA ÜNÜVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ İLE EĞİTMENLER KONUSUNDA KOORDİNE SAĞLADIKTAN SONRA DUYURULACAKTIR.

NOT: EKSİK BELGE İLE GELEN KURSİYERLER KURSA ALINMAYACAKLARDIR.

ilgili maddeler ekte de bilgilerinize sunulmuştur.EK : Dosya 1

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P