BİZİ TAKİP ET!

Tekerlekli Sandalye Basketbol Liglerine Yeni Katılacak Olan Kulüplerimizin Dikkatine

Tekerlekli Sandalye Basketbol Liglerine Yeni Katılacak Olan Kulüplerimizin Dikkatine

Tekerlekli Sandalye Basketbol branşında liglere yeni katılmak isteyen kulüplerimizin Federasyonumuza yazılı başvuruları 31 Ağustos saat 18:00’e tarihinde mesai saati bitimine kadar yazılı bir biçimde yapmaları gerekmektedir.

5-9 Eylül 2022 tarihleri arasında Federasyonun belirleyeceği yer, gün ve saatte denetlemeler yapılacaktır.
Bu denetlemeler sırasında:

1- Kulübünüze tescilli en az yedi basketbol lisans çıkarılmış oyuncu olması ve oyuncularınızın tamamının denetleme yerinde hazır bulundurulması

2- Noterden onaylı Kulüp demirbaş defterine kaydedilmiş müsabaka oynamaya uygun en az 7 (yedi) basketbol spor sandalyesi

3- Tarafınıza bildirilecek olan tarihte yapılacak olan denetimde sahaya çıkabilecek toplamda 14 Puanı geçmeyen 7 (yedi) oyuncunuzun denetim mahallinde hazır bulundurması ( Puanlaması daha önceden yapılmış oyuncularınız var ise bu oyuncuların lisans ve puan kartları fotokopilerinin denetleyiciye ibraz edilmesi.)

4- 3. Maddeye uygun en az 7 (yedi) oyuncunuz yoksa diğer şıklar denetleme yapan kişi tarafından dikkate alınmaz ve lige alınmanız için geçerli uygunluk onayı verilmez.

5- Yukarıdaki maddelerden sonra denetmenlerin raporu ve Federasyon onayından sonra Lige katılmak için başvuran ve Federasyon tarafından geçerlilik onayı alan kulüplerimizin kura çekiminden önce yeni katılan kulüplerden 10.000,- TL (on bin TL) lige katılım güvencesi adı altında bir bedel alınacaktır.
Başvurudan sonra yukarıda belirtilen herhangi bir nedenle liglerden çekilmeyen kulüplerimize bu güvence bedeli lig bitiminde iade edilecek, ancak yukarıda belirtilen herhangi bir nedenle (ne olursa olsun) liglerden çekilen takımların lige katılım güvence bedelleri Federasyona irat kaydedilecektir.
Bu bedel Federasyonun açıklayacağı tarih ve hesap numarasına yatırılarak federasyona ibraz edilecektir.
Federasyondan liglere katılmaları uygun görülen ve bu bedelleri belirtilen tarihe kadar yatırmayan kulüpler onay almış olsalar bile liglere alınmazlar.

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P