BİZİ TAKİP ET!

Tekerlekli sandalye basketbolda antrenör vize semineri yapıdı

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1, 2, 3 ve 4. Kademe Antrenör Vize Semineri, 21-22 Eylül tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirildi. 

Gençlik Spor Bakanlığı’nın Eğitim Tesisleri’nde yapılan seminere Tekerlekli Sandalye Basketbol Branş Asbaşkanı Önder Yurdagül, Eğitim Kurulu Başkanı Selçuk Kaçın, A Milli Erkek Takımı Başantrenörü Ahmet Akın ve 48 kişiden oluşan antrenör katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Önder Yurdagül, tekerlekli sandalye basketbol branşı faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi sunarken antrenörlere seminer için başarılar diledi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Milli Takımı Başantrenörü Kemal Okur, A Milli Takımı Yardımcı Antrenörleri Erdinç Kılınç ve Özgür Emrah Büken ile uluslararası sınıflandırmacı Bahar Külünkoğlu tarafından antrenörlere tekerlekli sandalye basketbolda değişen oyun kuralları, temel beceri, kondisyon, savunma-hücum sistemleri ve oyuncu sınıflandırması hakkında eğitim verildi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1, 2, 3 ve 4. Kademe Antrenör Vize Semineri isim listesi için tıklayınız. 

 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P