BİZİ TAKİP ET!

TEKERLEKLİ SANDALYE TENİS BARTIN KLASMAN TURNUVASI MÜSABAKA TALİMATI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun 2018 faaliyet programında yer alan Tekerlekli Sandalye Tenis Klasman Turnuvası,
27 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihinde Bartın Ali Güler Tennis Academy’de yapılacaktır.

Turnuva detayları aşağıdaki gibidir:

MÜSABAKA TARİHİ : 27 Haziran – 01 Temmuz 2018

MÜSABAKA YERİ : Ali Güler Tennis Academy

SON BAŞVURU TARİHİ : Katılacak sporcular ekte yer alan katılım formlarını doldurarak 22 Haziran 2018 günü mesai bitimine kadar Federasyona, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü onaylı olarak bildirmek zorundadırlar. (%80 üzeri raporu olan sporcular katılım formu ile birlikte raporlarını göndermek zorundadırlar) Sporcuların kulüp isimleri de kafile listesinde mutlaka yer alacaktır. Ferdi ise belirtilecektir.

FİKSTÜR ÇEKİMİ : 27 Haziran 2018 günü saat 17:00’da müsabaka yerinde yapılacaktır. Müsabakaya başvuru yapan sporcular fikstür çekimi öncesinde lisansları ile birlikte müsabaka yerinde hazır olmaları gerekmektedir. Mazereti nedeniyle fikstür çekiminde bulunamayacak kişiler mazeret durumlarını belirten bir dilekçeyi müsabakanın Başhakemine iletmek zorundadır.

MÜSABAKALAR : Tek Kadınlar, Tek Erkekler, Çift Erkekler, Çift Bayanlar, Quad ve Junior kategorilerinde yapılacaktır. 13 Yaş ve üzerindeki sporcular hem junior hem de büyükler kategorilerinde yarışmalara katılabileceklerdir. Her iki kategoride yarışmalara katılacak sporcular katılımlarını belirten dilekçeyi müsabakanın Başhakemine fikstür çekimi öncesinde vermek zorundadır. Müsabakalar Tek Kadınlar 16’lık, Tek Erkekler 32’lik, Junior 16’lık ve Quadlar Round Robin olarak yapılacaktır. Sporcu katılım sayısına göre fikstür çekiminde müsabakanın Başhakemi müsabakalarda değişiklik yapabilir.

HARCIRAH : Müsabakaya katılan sporcu, antrenör, idareci ve refakatçilere herhangi bir harcırah veya yol parası ödemesi yapılmayacaktır.

KONAKLAMA : Müsabakaya katılan tüm sporcularının tam pansiyon konaklamaları sponsorca karşılanacaktır. Müsabakaya katılan % 80 ve üzeri engeli bulunan sporcuların ve 18 yaş altı sporcuların 1 (bir) Refakatçi veya 1 (bir) antrenörünün tam pansiyon konaklaması karşılanacaktır. (27 Haziran 2018 tarihinde akşam yemeği ile otele giriş yapılacak olup 2 Temmuz 2018 tarihinde sabah kahvaltısından sonra çıkış yapılacaktır.)

ÖDÜL-MADALYA TÖRENİ :
Müsabakalar bitiminde yapılacaktır.

MÜSABAKA PROGRAMI : Müsabakalar 28 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

KONAKLAMA
: Bartın Öğretmenevi Kemer Köprü Mah. Arka Sokak No:4 Bartın
(Giriş tarihi 27 Haziran 2018 – Çıkış tarihi 02 Temmuz 2018 sabah)

İRTİBAT TELEFONLARI : Ali GÜLER 0 533 577 07 77

Katılım formu ve müsabaka talimatı ektedir. 


TBESF HABER

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P