BİZİ TAKİP ET!

TEKNİK KOMİSER VE HAKEM TELAFİ SEMİNERLERİ

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TEKNİK KOMİSER VE HAKEM TELAFİ SEMİNERLERİ 21 KASIM 2015 DİYARBAKIR29 KASIM 2015 İZMİR 05 ARALIK 2015 İSKENDERUN

Tekerlekli Sandalye Basketbol Hakem ve Teknik Komiser Telafi Seminerleri
2015-2016 Sezon öncesi Hakem ve Teknik Komiser gelişim seminerlerine mazeretleri sebebiyle katılamayan hakemler, sınavlarda başarısız olan hakemler ve mazereti sebebiyle katılamayan teknik komiserlerimiz için aşağıda belirtilen tarihlerde telafi seminerleri ve sınavları yapılacaktır. Bu seminerlere katılacak tüm katılımcılar masraflarını kendileri karşılayacaklardır.

21 KASIM 2015 DİYARBAKIR
29 KASIM 2015 İZMİR 
05 ARALIK 2015 İSKENDERUN

NOT: FİZİKSEL TESTE GİRECEK HAKEM ARKADAŞLARIN SAĞLIK RAPORU ALMALARI
VE SPOR KIYAFETLERİNİ HAZIR BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

TARİH İL VE TEKNİK KOMİSER İLE  HAKEM İSİM LİSTESİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

ÖNEMLİ NOT: 29 KASIM 2015 TARİHİNDE İZMİRDE YAPILACAK TELAFİ SINAVI FUAR İÇİ CELAL ATİK SPOR SALONU SABAH SAAT;  10:00 YAPILACAKTIR. 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P