BİZİ TAKİP ET!

Teknik Kurul Toplantısı ve Ara Seminer

Teknik Kurul Toplantısı,Hakem ve Gözlemci Ara Semineri

AMPUTE FUTBOL TEKNİK KURUL TOPLANTISI   9-10 ŞUBAT 2013 TARİHLERİNDE AKSARAY GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPILACAKTIR,

AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİ ARA SEMİNERİ 22-24 ŞUBAT 2013 TARİHLERİNDE ANTALYA İLİ ”PORTO BELLO OTEL ” DE YAPILACAKTIR.
SEMİNERE KATILACAKLAR RESMİ KIYAFET İLE GELECEKLER, KOŞULAR İÇİN SPOR KIYAFETLERİNİDE GETİRECEKLERDİR.SEMİNERE KATILACAKLARA İLİŞKİN LİSTE DUYURULAR BÖLÜMÜNDE BULUNMAKTADIR.

NOT :T.S. Basketbol A Milli Takımımızın Uluslararası Turnuvası münasebeti ile ülke delegasyonları ve 21 Şubat 2013 tarihinde İstanbul ‘da yapılacak yönetim kurulu toplantısı nedeni ile 22-24 Şubat 2013 tarihinde Antalya ‘da yapılması planlanan Ampüte Futbol Kulüp Başkanları Toplantısı ileri bir tarihe ertelenmiştir.Kulüp başkanlarımıza duyrulur.

PORTO BELLO İLETİŞİM :
Adres: Liman Mh., 07070 Antalya
Telefon:(0242) 259 4041

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P