BİZİ TAKİP ET!

Temsilcilerimiz, Avrupa’da parkeye çıkıyor

Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Grupları’nda ülkemizi temsil edecek kulüplerimiz, 31 Ocak-1 Şubat tarihlerinde Avrupa sahnesinde parkeye çıkacak.

Galatasaray Spor Kulübü, İtalya’nın Milano kentinde gerçekleştirilecek Şampiyonlar Ligi Ön Eleme A Grubu’nda; İspanya’dan BSR ACE Gra Canaria, İsrail’den Ilan Ramat Gan, Almanya’dan Köln 99ers, İtalya’dan Unipolsai Briantea ile mücadele edecek.

Beşiktaş HDI Sigorta, İspanya’nın Albacete şehrindeki Şampiyonlar Ligi Ön Eleme B Grubu’nda; İspanya’dan BSR A Albacete, Fransa’dan Le Cannet, İtalya’dan GSD Porto Torres ve Rusya’dan Baski TSOP ile karşılaşacak.

TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü ise İspanya’nın Bilbao kentindeki Şampiyonlar Ligi Ön Eleme C Grubu’nda; İspanya’dan Bidaideak Bilbao, Fransa’dan Cs Meaux, İtalya’dan Deco Group Amicacci Giulianova, Almanya’nın RSV Lahn-Dill ile oynayacak. 

Temsilcilerimiz, gruplarını ilk iki sırada tamamlaması halinde Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline, üçüncülük ve dördüncülük halinde ise Euroleague Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak.

Temsilcilerimizin maç programları (TSİ) ise şöyle: 

Galatasaray Spor Kulübü
31 Ocak Cuma
13.15 Köln 99er-Galatasaray SK
17.45 Galatasaray SK-Unipolsai Briantea
1 Şubat Cumartesi
12.00 BSR ACE Gra Canaria-Galatasaray
18.45 Galatasaray- Ilan Ramat Gan

 

Beşiktaş HDI Sigorta 
31 Ocak Cuma
13.15 BSR A Albacete – Beşiktaş
17.45 Beşiktaş – Baski TSOP
1 Şubat Cumartesi
11.00 Le Cannet – Beşiktaş
17.45 Beşiktaş – GSD Porto Torres

TSK Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü
31 Ocak Cuma

17.45 RSV Lahn Dill-TSK Reh. Merkezi SK
22.15 TSK Reh. Merkezi SK- Cs Meaux
1 Şubat Cumartesi

15.30 TSK Reh. Merkezi SK- Deco Group Amicacci Giulianova
20.00 Bidaideak Bilbao-TSK Reh. Merkezi SK

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

25 ŞUBAT 2024 HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

25 Şubat Hakem Atamaları

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL TÜM LİGLER KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;

 

SÜPER LİG 1.LİG VE 2.LİG KARTLAR GÜNCEL

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P